MENU
 
Zamknij menu
Yellow Plate
Yellow Plate
Plan pudełkowy
+48 881 406 387
Yellow Plate
Yellow Plate
Yellow Plate
Plan pudełkowy
+48 881 406 387
Yellow Plate
Yellow Plate
Regulamin
 › 
Regulamin
Regulamin świadczenia usług przygotowania i dostawy posiłków w ramach cateringu dietetycznego Yellow-Plate.


§1 Postanowienie ogólne
 
Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z usług, świadczonych przez firmę Yellow-Plate wpisanej do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przy Urzędzie miasta Torunia pod NIP 956-200-48-06REGON 871345612.

§2 Definicje
 
Usługi - Przygotowanie i dostarczenie przez Yellow-Plate posiłków w zestawach w ramach tzw. cateringu dietetycznego
Klient - Pełnoletnia osoba fizyczna lub podmiot gospodarczy, korzystając z Usług.

 

§3 Przedmiot zamówienia
 
Przedmiotem zamówienia (Zamówienie) jest Usługa albo Usługi w wybranym przez klienta , jednym z poniższych wariantów (Zestaw):
 1. Dieta Yellow-Plate Office 800 kcal
 2. Dieta Yellow-Plate Slim 1000-1200 kcal
 3. Dieta Yellow-Plate Stability 1400-1600 kcal
 4. Dieta Yellow-Plate Power 1900-2300 kcal
Każdy z posiłków dostarczany jest w szczelnie zamkniętym pojemniku, opatrzonym  samoprzylepną etykietką, umieszczony wraz z innymi, wchodzącymi w skład Zestawu posiłków w opakowaniu zbiorczym-torba papierowa.
Ceny poszczególnych zestawów obowiązujące w dniu złożenia danego Zamówienia określone są w cenniku Yellow-Plate ( Cennik) ,dostępne pod adresem www.yellow-plate

§4 Złożenie zamówienia
 1. Zamówienie Usług następuje poprzez złożenie odpowiedniej dyspozycji przez osobę, zamierzająca skorzystać z usług(Zamawiającego)
 2. Telefonicznie pod numer 881 406 387 czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 15.00
 3. Mailowo poprzez wysłanie maila na adres zamówienia kontakt@yellow-plate.pl
 4. Zamówienie uwaźana jest za złoźone w momencie otrzymania przez Zamawiającego potwierdzenia jego otrzymania za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail, zawierające dane klienta, wybrany Wariant diety, adres dostawy, daty, i godziny poszczególnych dostaw i inne istotne dla danego zamówienia informacje.
 5. Kazde złoźone zamówienie bedzie realizowane od drugiego dnia roboczego następującego po dacie złoźenia zamówienia.
 6. Poza informacjami wymaganymi standardowo podczas składania zamówienia , Zamawiający zobowiązany jest poinformować Yellow-Plate o wszelkich dolegliwościach zdrowotnych, w tym alergiach pokarmowych i innych chorobach lub dolegliwościach, wymagających eliminacji lub ograniczenia spoźywania określonych produktów.
 7. Przyjęcie i zrealizowanie Zamówienia-także z uwzględnieniem informacji, o których mowa w ust.4 powyźej, nie stanowi przyjęcia odpowiedzialności Yellow-Plate za ewentualne niekorzystne samopoczucie Klienta, lub negatywną reakcję organizmu na zestaw składników, w szczególności z powodu braku wiedzy i wpływu Yellow-Plate o pozostałych przyjmowanych przez Klienta płynach i produktach.

§5 Płatność za Zamówienie
 1. Zamawiający zobowiązany jest dokonać płatności za Zamówienie na jeden dzień roboczy przed jego realizacją na podstawie potwierdzenia zamówienia w jeden z następujących sposobów :
  1.1. Przelewem bankowym na wskazany w potwierdzeniu Zamówienia rachunek bankowy (30 1940 1076 3184 7577 0000 0000)
  1.2. Za pobraniem - przy odbiorze cateringu od dostawcy w pierwszym dniu realizacji przy użyciu gotówki lub karty płatniczej
 2. Yellow-Plate uprawniony jest do wstrzymania się z realizacją Zamówienia do momentu otrzymania należności za dane zamówienie za przekazaniem Zamawiającemu stosownej informacji drogą elektroniczną lub mailową. W razie skorzystania z tego uprawnienia Yellow-Plate za dzień i złożenie zamówienia uważany będzie dzień zapłaty ( uznania rachunku bankowego Yellow-Plate) kwotą należności.

§6 Dostawa
 1. Dostawa Zamówienia odbywa się od niedzieli do poniedziałku w godzinach wieczornych między 19.00, a 21.00
 2. Teren bezpłatny obejmuje miasto Toruń 
 3. Brak odbioru diety pod wyznaczonym adresem lub zmiana adresu wiąże się z dodatkowa oplata 15zl

§7 Zmiana i anulacja zamówienia
 
 1. Odwołanie,zawieszenie bądź anulowanie zamówienia diety, następuje online lub telefonicznie na dwa dni robocze przed faktyczna realizacja Zamówienia do godz. 15.00, w przeciwnym wypadku, Klient ponosi koszt za ten dzień diety,według cennika obowiązującego na stronie www.yellow-plate
 2. Zmianę ADRESU DOSTAWY należny zgłosić telefonicznie do godz. 15.00 na jeden dzień roboczy wcześniej przed faktyczna data realizacji ZAMÓWIENIA
 3. W przypadku rezygnacji z ZAMÓWIENIA w trakcie jego trwania wybranego pakietu, każdy zrealizowany dzień zamówienia zostaje rozliczony w kwotach regularnych obowiązujących przy zamówieniach 1 dniowych
 4. Wszystkie zmiany w Zamówieniu są potwierdzone droga mailowa w e-mailu podsumowującym dokonane zmiany.
 

§8 Polityka prywatności
 
Wszystkie dane osobowe oraz teleadresowe uzyskane w procesie rejestracji zamówienia sa gromadzone i przechowywane zgodnie z Ustwa z dnia 29sierpnia 1997r, o ochronie danych osobowych(tekst jednolity:Dz.U.2002r. Nr101 poz.926, ze zm.). Dane te nie będą używane, ani udostępniane osoba trzecim i będą używane wyłącznie w celach marketingowych firmy.

Administratorem danych jest Firma Yellow-Plate . Zmiany swoich danych osobowych i telemarketingowych można dokonać kontaktując się z pracownikiem Yellow-Plate . W ten sam sposób można usunąć swoje dane osobowe i teleadresowe.
 
 
W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem maja zastosowanie obowiązujące przepisy prawa polskiego. Regulamin wchodzi w życie z chwila jego umieszczenia na stronie www.yellow-plate

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij